Ana Sayfa / Duyurular / Taleplerin Atılmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler
İcra Dairelerinin Etkinliğinin Artırılması Projesi

Taleplerin Atılmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

AdaletBakanlığıLogo

Bilindiği üzere G.Antep ilinde Pilot İcra Müdürlüğü faaliyet göstermekte olup, taleplerin gönderilmesinde bir takım sıkıntıların yaşandığı ve bunlara bağlı olarak da iş ve işlemlerde gecikmeler yaşandığı anlaşılmıştır.

Taleplerin yanlış olarak atılması hem sizlerin işlerinin gecikmesine ve bizlerin de bunlarla zaman kaybederek işlerin zamanında yerine getirilmesi noktasında sorunlar yaşınmasına neden olmaktadır. Taleplerin yanlış atılma oranı yaklaşık olarak %40’ları bulmaktadır.

Bu nedenle taleplerin aşağıdaki linkte yer alan hususlar dikkate alınarak gönderilmesi sizin işlerinizin gecikmesi noktasında sorunları bir nebzede olsa ortadan kaldıracaktır.

Ayrıca her birimin iş dağılımı farklı olup, farklı birimleri ilgilendiren taleplerin aynı talepte atılmaması hususuna özen gösterilmesi sizler için daha faydalı olacaktır.

Müdürlüğümüze gönderilecek taleplerin atılmasında aşağıdaki linkte yer alan hususlara dikkat edilerek taleplerin gönderilmesi gerekmektedir. Buna uygun olarak atılmaması işlemlerinizin sürekli birimleri arasında dolaşmasına ve işinizi takip edememenize ve buna bağlı olarak da işlerinizin gereksiz yere uzun zamanlar gecikmesine neden olacaktır. Bu nedenle bu hususları tekrar hatırlatıp bu hususlarda gerekli özenin gösterilmesini istiyoruz.

Hakkında DuraN

Bu habere de bakabilirisiniz

İcra Dairelerinin Etkinliğinin Artırılması Projesi

Avukat Sekreterleri (Çalışanları)’nın Elden Getirdiği Evraklar Hakkında

Bir kısım avukat çalışanlarının yaptıkları iş ve işlemlerden kaynaklı olarak doğan sorunlar nedeniyle Gaziantep Barosu …

Bir Cevap Yazın