*  Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü
1
Yorum
1033
Okunma
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Konuyu Yazdır
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Yeni Üye
2
(Mesajlar)
1
(Konular)
06-09-2020
(Kayıt Tarihi)
İcra Katibi
(Meslek)
(35) İzmir
(Görev Yeri)
(Haberci)
0
(Rep Puanı)
#1
27-12-2021, Saat: 10:54
Uyap Server;
Uyap Server , Bilgisayarınıza takılı e-imza ile Uyap Avukat Portal’a bağlanarak taraf olduğunuz Uyap dosyalarında işlem yapamanızı sağlayan SHA yazılım tarafından geliştirilmiş yapay zeka ürünü bir programdır.

Uyap Server İle uyap 5 aktif oturumUYAP birden fazla girişUYAP başka bilgisayarda oturum açıldıEş zamanlı Sorgu Hatası ve 9. Madde Uyap Banlanma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

 

Uyap Server Başlıca Özellikleri
 • Kullanıcılarınızın UYAP’ ta yaptığı tüm sorgu, ödeme ve işlemleri anlık olarak raporlayabilirsiniz.
 
 • Sizden habersiz sorgu, evrak imzalama, evrak gönderme, dosya inceleme ve ödeme yapılmasını engelleyebilirsiniz.
 
 • 5 kullanıcı sınırı, 9.madde E-imza kilitlenmesi, Eş zamanlı sorgu hatası gibi sorunlarınıza 50 kullanıcınız bile olsa veda edebilirsiniz.
 
 • Farklı şehirlerden aynı e-imza ile UYAP sistemine bağlanıp aynı sunucudan işlemlerinizi halledebilirsiniz.
 
 • Satın Alma Şartı Olmaksızın Ücretsiz 3 Gün Deneme !

 [Resim: Uyap-Avukat-Portal-Dosya-Sorgu.png]
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Yeni Üye
2
(Mesajlar)
1
(Konular)
06-09-2020
(Kayıt Tarihi)
İcra Katibi
(Meslek)
(35) İzmir
(Görev Yeri)
(Haberci)
0
(Rep Puanı)
#2
07-10-2022, Saat: 11:27
Yeni Güncellemeler Eklenmiştir.

2022 Uyap ve MTS Sistemi İle %100 Uyumlu
Uyap Server da İşlem Adet Sınırı Yoktur !

[Resim: Uyap-Avukat-Portal-Ana-Sayfa.png]

Uyap Server , Bilgisayarınıza takılı e-imza ile Uyap Avukat Portal’a bağlanarak taraf olduğunuz Uyap dosyalarında işlem yapamanızı sağlayan SHA yazılım tarafından geliştirilmiş yapay zeka ürünü bir programdır.
Aktif 5 Oturum Hatası , Uyap Birden Fazla Giriş , Uyap Çoklu Kullanım
Uyap Server İle uyap 5 aktif oturum, UYAP birden fazla giriş, UYAP başka bilgisayarda oturum açıldı, Eş zamanlı Sorgu Hatası ve 9. Madde Uyap Banlanma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.
•    Kullanıcılarınızın UYAP’ ta yaptığı tüm sorgu, ödeme ve işlemleri anlık olarak raporlayabilirsiniz.
•    Sizden habersiz sorgu, evrak imzalama, evrak gönderme, dosya inceleme ve ödeme yapılmasını engelleyebilirsiniz.
•    5 kullanıcı sınırı, 9.madde E-imza kilitlenmesi, Eş zamanlı sorgu hatası gibi sorunlarınıza 50 kullanıcınız bile olsa veda edebilirsiniz.
•    Farklı şehirlerden aynı e-imza ile UYAP sistemine bağlanıp aynı sunucudan işlemlerinizi halledebilirsiniz.
•    Uyap Server İle uyap 5 aktif oturum, UYAP birden fazla giriş, çoklu uyap kullanımı, UYAP başka bilgisayarda oturum açıldı, Eş zamanlı Sorgu Hatası ve 9. Madde Uyap Banlanma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

UYAP SERVER “9. Madde E-imza Kilitlenmesi”, “Eş zamanlı Sorgu Hatası” ve “5 Aktif Kullanıcı Sınırı” gibi kısıtlamaları ortadan kaldırmak için yapay zeka kullanılarak geliştirilmiş bir yazılım ürünüdür.
UYAP SERVER , tanımladığınız ve yetkilendirdiğiniz kullanıcılardan gelen istekleri sırayla UYAP’a gönderebilen, gelen cevapları da dilediğiniz sıra ve yetki ile kullanıcı ekranlarına düşürebilen gelişmiş web arayüzüne sahip, yapay zeka ile geliştirilmiş bir yazılım ürünüdür.
UYAP SERVER ile taraf olduğunuz dosyalara ait tüm evrakları dijital arşivinizde saklayabilir, sorgu sonuçlarınızı kronolojik olarak görüntüleyebilir, kendi bilgisayarınıza kaydedip çevrimdışı dahi görüntüleyebilir kendi dijital arşivinizi oluşturabilirsiniz.

UYAP SERVER ile , Diğer kullanıcılar farklı işlem yaparken siz Manuel icra takibi açabilirsiniz.
Satın Alma Şartı Olmaksızın Ücretsiz 3 Gün Deneme !
Uyap 5 aktif oturum hatası nedir ? Uyap Server İle; UYAP Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile oturum açabilmek ve Uyap 5 aktif oturum hatası alamamak için; UYAP Server Programını kullanarak ofisinizdeki bütün ekranlardan sisteme erişilmesini sağlayabilirsiniz
Minimum Sistem Gereksinimleri
•    Sistemin %100 Stabil Çalışabilmesi için Admin / Agent / Client Bilgisayarlarının En Az
•    Windows 10 - 64 Bit İşletim Sistemi,
•    i3 CPU (İşlemci),
•    4 Gb Ram (Bellek),
•    Kablolu Network Bağlantı,
•    Cat6 / Gigabit Network Alt Yapısı,
•    Stabil Çalışan İnternet Alt Yapısı Olması Gerekmektedir.

Uyap Avukat Portal İşlemleri Uyap Çoklu Giriş / Multi Uyap / Çoklu Uyap
Kullanıcı’ nın, programı kullanarak yapmış olduğu UYAP sorgu sonuçlarına ilişkin bilgi ve veriler parogramın girişinin yapıldığı kullanıcı bilgisayarında C:\inetpub\wwwroot\UyapServerDB\VeriTabanı dosya yolunda ; *.sqlite sqlite dosyasında şifreli bir şekilde ve sadece uygulamanın kullanıldığı bilgisayarda saklanmakta olup bu veri ve bilgiler SHA Yazılım bünyesinde muhafaza altına alınmamaktadır.KULLANICI’ nın programa giriş yapılan bilgisayarında saklanmakta olan veriler ile ilgili gizlilik ihlali söz konusu olduğunda SHA Yazılım şirketinin sorumluluğu bulunmamaktadır.Taraflar bu hususların bilgileri dahilinde olduğunu ve KULLANICI bilgisayarlarındaki veri gizliliği ve güvenliğinin sorumluluğunun kullanıcı’ ya ait olduğunu kabul ederler.

[Resim: uyap-icra-takip-acma-nasil-yapilir-uyapk...aacall.png]
Konuyu Yazdır


Anahtar Kelimeler

Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü, Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü icra, Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü hukuk, Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü haciz, Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü satış, Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü Kıymet takdiri, Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü Hakkında, Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü nedir, Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü myicra, Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü icra takibi, Uyap aktif 5 oturum eş zamanlı sorgu hatası çözümü araç haczi


Foruma Git: